Ra Güneş Tekstil

Hakkımızda

Ra Güneş Tekstil şirketi Halim Güneş tarafından kurulmuştur. 30 yıldır tekstil sektörün içinde olan kurucumuz hem bölge insanına hem ülke ekonomisine faydalı olabilmeyi amaçlamıştır. 3 yıldır Mardin'in Midyat ilçesinde faaliyet göstermektedir. Firmamız da mümkün olduğu kadar ürün çeşitliliğini arttırmaya gayret eder. İç giyim, dış giyim olarak tekstil ürünlerini bünyesinde barındıran firmamız, aynı zamanda çocuk giyim üzerine de hizmet vermektedir.

 

Pek çok firma ile işbirliği içinde çalışarak fason üretim yapmaktadır. Türkiye'de pek çok firma ile çalıştığı gibi uluslararası firmalarla çalışmaktadır. Kaliteli üretimi ve geniş yelpazede ürün seçeneği sayesinde önde gelen markalarla çalışmaktadır.

 

Firmamızın üretimini yaptığı farklı tekstil ürünlerinde tek bir hedefi vardır. Müşterisine en iyisini sunmak ister. Bunun için bütün personeliyle dikkatli ve özenli bir şekilde çalışmalar yürütür. Güvenilirliğe ve kaliteye önem verir. Son trendleri inceler, tasarımlara bakar, kumaştan dikişe bütün aşamaları takip eder.

Ra Güneş Tekstil Üretim Süreci 

Üretim Aşamaları

Üretim süresince kaliteyi yakalamak adına öncelikle İzmir, Adana, İstanbul gibi illerden tedarikçi firmalarımızdan kaliteli kumaş tedarik ediyoruz. Sonraki aşamada modeli müşterin istediği doğrultuda belirleryerek kesim, dikim, ütü, paket, kolileme son şeklini verip tırlarla gönderiyoruz. Yine ürün kalitemizin maksimum seviyede olması adına son teknoloji makinaları kullanarak zamanında üretim ve teslimat sağlıyoruz. Modeline göre değişse de ortalama aylık üretimimiz 50-60 bini bulmaktadır. 130'dan fazla çalışanımız özellikle sektörün içinde bulunmuş tecrübeli kadrodan oluşmaktadır.

 

Üretimimiz teslimattan önce kontrol aşamalarından geçer. İğne detektörü ve birtakım testlerden geçerek gönül rahatlığıyla ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırmanın ve müşteri memnuniyetin gururunu yaşıyoruz.

30Yıllık Tecrübe
130+Çalışan
200+Memnun Müşteri